De Boudoir Studio
Recensies Irena’s tweede sessie
Vrouw zit tegen muur

Irena’s tweede sessie

Soms komt een vrouw één keer voor een boudoirsessie en blijft het daarbij. Soms voel je na een eerste ervaring juist: hier zit nog meer in. Dat was bij Irena heel duidelijk het geval. Toen ze opnieuw bij mij kwam, voelde ze al meteen anders dan de eerste keer. Sterker, krachtiger en nog meer in haar eigen kunnen.

Dat is ook precies wat een tweede shoot zo bijzonder maakt. De eerste keer zit er vaak veel spanning op het onbekende. De tweede keer kom je binnen met meer vertrouwen en met een diepere laag van zelfkennis. Bij Irena voelde ik dat in alles terug. Ze was nog meer aanwezig, nog meer in contact met zichzelf en nog meer bereid om echt te ontvangen wat deze ervaring haar kon geven.

Na de shoot vertelde ze me dat ze zich zoveel sterker voelde dan tijdens haar eerste sessie. Meer vertrouwen in zichzelf, meer trots en meer het gevoel dat ze een ode bracht aan wie ze is en mag zijn. Dat zijn woorden die veel verder gaan dan alleen blij zijn met mooie foto’s. Dan voel je dat de ervaring echt iets heeft aangeraakt.

Ook de video van de dag keek ze later met een grote glimlach terug. En dat soort dingen zeggen vaak alles. Als een vrouw zichzelf later opnieuw ziet en dat warme, trotse gevoel weer terugkomt, weet ik dat de ervaring niet alleen op de dag zelf is blijven hangen, maar echt iets heeft achtergelaten.

Bekijk een selectie van haar galerij

Ze besloot haar sessie uit te breiden met de “Greek Goddess” laken-set. Hoe badass en tof is dit 😍

Benieuwd naar De Boudoir Beleving?

Ik laat je graag zien wat een geheel verzorgde boudoir fotosessie voor je kan betekenen. Meer informatie vind je op deze pagina.

Gespecialiseerd boudoir fotografe met een eigen studio in Weert, Limburg. Voor vrouwen die zichzelf willen vieren en accepteren voor wie ze zijn.

De Boudoir Studio logo
Contact

De Boudoir Studio
Weert, Limburg, NL
info@deboudoirstudio.nl

Kvk. 81462611

Links
Privacy & Disclaimer