
Outfit tips voor jouw shoot wanneer je een mastectomie / borstamputatie hebt gehad
Onlangs kreeg ik een opmerking van een dame onder één van mijn social media berichten. Het bericht ging over 10 outfit ideëen voor boudoir fotoshoots.
“En welke optie is er voor dames met een dubbele mastectomie? Want hierover is er niets terug te vinden.” schreef ze.
Een terechte vraag die ik graag beantwoord.
De afgelopen jaren heb ik een aantal vrouwen op de foto mogen zetten die een mastectomie moesten ondergaan of ondergaan hebben.
Het is bewonderenswaardig hoe deze dames hiermee omgaan. Hoe ze ervoor kiezen om zichzelf te vieren, ook al zijn ze het vertrouwen in hun lichaam kwijt.
Een hoofdstuk afsluiten. Een nieuw hoofdstuk beginnen. Het vertrouwen in je lichaam terugkrijgen.
Wat je reden ook is, ik wil ervoor zorgen dat jouw Boudoir Beleving een geweldige ervaring wordt.
Daar hoort ook het bijbehorende styling advies bij.
In dit artikel geef ik je alvast een aantal tips die je op weg helpen. Wanneer je De Boudoir Beleving bij mij boekt, hebben we een uitgebreider gesprek, maar dat is wellicht voor later.
1. Prothese-bh
Een leuke, fijn zittende prothese-bh. Waar vind je die? Meestal wordt er aangeraden om naar een speciaalzaak te gaan, zodat je zeker weet dat de stof zo comfortabel mogelijk is.
Voor je shoot wil je misschien een bh die iets minder “plain” is. Dit zijn een aantal winkels die wat specialere prothese bh’s verkopen.
2. Body
Maar wat nu als je een mooie body wilt dragen? Ik snap je! Die lingerie setjes zijn opzich wel oké, maar je wilt wat specialers.
Een mooie body is absoluut een optie, alleen vergt het misschien iets meer zoekwerk. Ik zou bijvoorbeeld gaan voor een mooi zwart setje (slip en prothese bh) met daaroverheen een zwarte body. Geen zin in zwart? Ga dan bijvoorbeeld voor een rode body of andere contrasterende kleur die niet te dicht bij zwart ligt. Ik zou bijvoorbeeld niet gaan voor donkerblauw, omdat het dan lijkt alsof de kleur net niet matched.
Bodies kun je overal vinden. Let er vooral op dat de banden aan de bovenkant breder zijn dan jouw prothese bh. De voorkant mag iets hoger gesloten zijn. Dat is meestal het mooist qua combinatie.
Maar wat ook zou kunnen, is juist een body met een diepere V-hals. Hieronder een voorbeeld van combinaties die je kunt maken.
Combinatie A
Combinatie B
Verdere aanraders
Ik heb een uitgebreid artikel geschreven over extra’s die je mee kunt nemen naar je shoot. Zoals kousen, hakken, blousjes, blazers etc.
Combineer deze met bovenstaande en jouw lingerie look is helemaal af!
Lees hier het artikel: “10 outfit ideëen voor jouw boudoir fotoshoot”.
Wat nu als je geen lingerie wilt dragen?
Ik snap het helemaal als je je niet comfortabel voelt om in lingerie op de foto te gaan. In principe is dat ook helemaal niet nodig om je mooi, krachtig en vrouwelijk te voelen.
Wanneer je De Boudoir Beleving bij mij boekt, kijken we samen naar je wensen en kiezen we outfits uit die passen bij jouw comfortlevel. Er is niets wat niet bespreekbaar is.
Meer info over De Boudoir Beleving en het plannen van een kennismaking vind je hier.